Телефон: 066 875 17 21
вул. Героїв Майдану, 71, ТЦ “Майдан”
вул. Головна, 82, "Торговий Дім", 2 поверх
12
Лип
2012

Акция от Народной допомоги

Posted By :
Comments : 0

Йога клуб Сурья приглашает всех принять участие в акции от Народной допомоги

Цьогоріч «Народна допомога» вирішила долучитися до традиції проведення Петрівського ярмарку і запросити чернівчан, а також гостей нашого міста на Перший Петрівський Візьми-віддай.

В наш час, коли гроші відіграють значну (часто вирішальну) роль у встановленні суспільних відносин, багатьом людям стає все важче витримувати постійний тиск і вимоги, які диктує сучасне суспільство. У складних життєвих перипетіях людина може втратити житло, сім’ю, підтримку близьких людей, віру в свої сили, почуття власної гідності. Але не варто опускати руки!! «Народна допомога» гуртує небайдужих людей навколо ідеї, що разом, спільними зусиллями ми можемо принести більшу користь кожному, хто потребує допомоги. Адже для того, щоби допомогти, інколи треба зовсім небагато: проявити увагу, терпимість, вислухати, а може й просто усміхнутись.

Завітавши на «Петрівський Візьми-віддай», Ви висловите свою підтримку тим, хто подекуди вже зовсім зневірився у житті – це бездомні, самотні, люди, що борються з залежністю, нужденні…

https://www.facebook.com/ndukraine

About the Author