Телефон: 066 875 17 21
вул. Героїв Майдану, 71, ТЦ “Майдан”
вул. Головна, 82, "Торговий Дім", 2 поверх
07
Тра
2011

Благодійний майстер–клас з йоги для чернівецьких безхатченків

Posted By :
Comments : Off

Вправи на гнучкість та стрункість, налагодження гармонії із собою. Представники йога-клубу провели півторагодинний майстер-клас для безпритульних у Чернівцях. Кажуть, завдання для новачків, тому вправи не складні. А позитивні зміни людське тіло відчуває вже після першого заняття.

Людмила Померанцева, керівник йога-клубу:Ці асини(вправи) приводять людину, її тіло та емоції до певного порядку. Людина стає стрункіша, впевненіша у собі, і це її спонукає до більш позитивного мислення”

У чернівецькому центрі для безпритульних запевняють – таке дозвіллля дає можливсть  налагодити своє життя.

Анастасія Берідзе, інформаційний менеджер ГО «Народна допомога»: “Важливо не лише нагодувати людину, дати їй дах над головою, забезпечити якісь гігієнічні норми, але важливо також й інша сторона – це життя людини. І оскільки бездомні люди не мають можливості обирати вільно собі вид спорту, то для них це можливість жити так як й інші”.

Після першого заннятя з йоги учасники майстер-класу кажуть – такий спорт їх цікавить, проте не знають, чи продовжать тренування.

Тетяна, учасниця майстер-класу з йоги: “Ну, в общем-то, новые ощущения. Не знаю. Я этим никогда не занималась, да и вообще, спортом никогда не занималась. Ну в общем-то интересно”.

Організатори майстер-класу кажуть – безкоштовні заняття проводитимуть раз на тиждень і сподіваються, що кількість відвідувачів зростатиме.

Майя Гуменна, Сергій Льоткін, Чернівці “5 канал”.

 

About the Author